Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolciak! Zrínyi rajz vagy...

Miskolciak! Zrínyi rajz vagy Balázs Győző grafika?

Figyelt kérdés
Mindkettő suliban bent vagyok biztosra, de még mindig nem tudom, hogy melyiket is kéne valásztanom. Tanárok sokat mondják, hogy inkább a Zrínyibe kéne mennem, mert "jó tanuló vagyok" és "oda jobban illenék", de nekem nagyobb álom iskola lenne a Balázs Győző. (Azt is írtam be elsőnek utána van a Zrínyi). Nem is gondolom, hogy bírnám azt, amit egy gimibe elvárnának, nem igazán szeretek tanulni. Bár tudom,a BGY is gimi, de az ugye szakgimi, szóval lesznek olyan tantárgyak amiket nem is fogok tanulni, meg úgy tudom ott nagyobb az elvárás a rajz szempontjából, mint a tanulás/jegyek. Szóval, szerintetek?

2022. márc. 24. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát érettségizni ugyanúgy le kell ugyanazokból, mindegy hova jársz. Attól függ mi a további terved. Ha csak a szakma a cél és a kreativitásod megélése, akkor maradhat szerintem a Balázs, de ha felsőoktatásba szeretnél menni és éppen emiatt minél jobb színvonalú tudást magadra szedni, akkor a Zrínyi, habár így szakképzettséged nem lesz. Viszont később felnőttképzésben ugyanúgy megcsinálhatod a grafikusit. Én inkább utóbbit választanám, és a Zrínyibe mennék.
2022. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Már 1 év eltelt. :D Melyik sulit választottad végül is?
2023. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!