Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 310 pontot mennyire nehéz...

310 pontot mennyire nehéz összeszedni?

Figyelt kérdés

Nem tudom a középiskolai eredményeket hogy veszik figyelembe, de 11.-ben és 12.-ben is ötös volt az átlagom mind a 4 félévben.


Lesz egy szakmám. Meg egy emelt érettségim is abból, amit az egyetem kér az adott szakra. Meg ugye akkor a többi érettségi. Történelem, angol simán meglesz ötösre, a matek szerintem 3 meg a magyar talán 4.



2022. márc. 24. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz.

Úgy fogják számítani az eredményeid, ahogy neked a legkedvezőbb.


[link]


Itt olvashatsz róla.

2022. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Történelem, angol simán meglesz ötösre, a matek szerintem 3 meg a magyar talán 4." Ilyen jegyekkel simán. Nekem 3 érettségim ötös lett, 2 pedig négyes, és meg lett a 400 pont. Szóval na, a 310 az simán meg lesz.
2022. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Persze azért érdemes azért tanulni rá rendesen, mert na, 310 pont az nem sok, de ha az ember úgy van vele, hogy "nem is tanulok az érettségire, úgy is meg lesz annyi pont", akkor nehogy végén még fordítva süljön el a dolog. :)
2022. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!