Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 319 pontot nehéz összeszedni...

A 319 pontot nehéz összeszedni egyetemre?

Figyelt kérdés
SZTE-JGYPK karáról lenne szó azon belül is a testnevelési-edző szakról...a tavalyi évben ennyi volt a felvételi ponthatár..Azért érdeklődnék mert most végzek és eddig nem igazán foglalkoztam a tanulással (3-as tanuló vagyok) inkább csak az edzéssel..Szerintetek érdemes erre hajtani vagy már rég elrontottam és felejtsem el?

2014. okt. 3. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj le róla! Ha csinálsz egy jó érettségit, és azt duplázod, még simán összejöhet :D
2014. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

tesi érettségi alapból 5ös mindenkinek, meg mondjuk biosz 70% és van 320 pontod

mondjuk ha tényleg te vagy a falu bikája ott a tesi emelt +50 pontért

2014. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ebben a tanévben feljavítod a jegyeid, az is ér valamit. És igen, az előzőeknek igaza van, érettségikre nagyon gyúrj rá, a duplázás sok ember életét könnyítette már meg (az enyém pont nem, tanulmányi pontokkal vettek fel anno fősulira).

Ha van valami jó országos sporteredményed, az meg pluszpont azt hiszem, nézz utána, ha van ilyened.

2014. okt. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Köszi mindenkinek!
2014. okt. 4. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!