Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Üzemmérnök informatikus...

Üzemmérnök informatikus képzésen mennyire nehéz a fizika és a matek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Programtervező infóról mennék át üzemmérnökire, mert az hallottam ott sokkal kevesebb a matek.. ez mennyire igaz? illetve mennyire teljesíthetők a tárgyak mind matek, infó és fizika részen?

Esetleg tapasztalatokat, tanácsokat is szívesen elfogadok.


Előre is köszönöm ha bárki tud ehhez hozzáfűzni valami értelmeset :D .



2022. márc. 25. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy elte proginfótól könnyebb, egy me proginfótól nem biztos.


Kevesebb matek van nekik amúgy, de van, akin ez sem segít. Én mérnökinfós vagyok, innen is sokan mentek át oda a matek miatt, de sokat nem segített rajtuk, az elsőéves tárgyak kb ugyanazok, későbbi félévben kevesebb volt a matek nekik. A többség, aki ezért ment át, azt a matekot sem bírta.

2022. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

4. félévben még szembe jön egy elég komoly "elektronika" és "jelek és jelfeldolgozás" tárgy... ez engem is meglepett. Utóbbit elvileg a bsc-sek tanmenetéből IS kiszedik. Nagyot nézek majd, ha bprofon bent hagyják.


Ha megy a prog, hogy nem megy a matek? Sztem a matek könnyebb...

2022. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!