Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Merre specializálódjak GAMF...

Jkl95 kérdése:

Merre specializálódjak GAMF mérnökinfón?

Figyelt kérdés

Alapból 3 irány van: Ipari informatika, Mobil és Webfejlesztés, Hálózat


Iparit kilőttem magamnak, viszont nem igazán tudok a kettő közül választani.


Mindkét terület érdekel, de a tanárok miatt kicsit a háló felé hajlok.


Attól még hogy hálóra megyek, lehet programozós karrierem?


Esetleg már specializálódott hallgatók akik tudnak valami kis véleményt írni?



2022. ápr. 15. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden: Igen. Lehet programozós karriered.


Hosszabban: A nagyar felsőoktatás állapota még mindig a nagyon szar és az ultraszar közt van. Azt sem értem, hogy ha programozó szerettél volna lenni miért olyan vidéki egyetemet választottál ahol nem is indul ilyen szakirány.


Én OE-NIK-re járok mérnökinformatikára Szoftvertervezés és fejlesztés szakirányra. Nyilván valamilyen .NET/C++ fejlesztő szeretnék lenni. Sokszor találkozok más egyetemekről hallgatókkal és meglepő amikor nem, hogy a Holtpont definícióját nem tudják de még a Task-ét sem. Egy jól összerakott szemafort pedig nem is lehet tőlük várni.


Az pedig végképp nevetséges mikor nek tudják mi az az UML/GIT.


Ha van érzéked lehetsz programozó de ezzel pont azt a repülőrajtot veszted el amit szerezhettél volna egy jobb specializáció lehetőségével.

2022. ápr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Túl messze volt a többi, Pest jöhetett volna meg szóba de, BME/ELTE -re nem volt meg a pontom.


+Nem tudtam hogy programozó akarok -e lenni, őszinten még most se tudom hogy mi akarok lenni mert minden irány érdekel.

2022. ápr. 18. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!