Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejuthatok a győri Széchenyi...

Bejuthatok a győri Széchenyi Egyetemre?

Figyelt kérdés
Logisztikai, vagy közlekedésmérnöki képzésre szeretnék bejutni jövőre, és ahogy számoltam valószínűleg 340 pontom lesz. Elég lehet?

2022. ápr. 19. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak az önköltségesre kerülhetsz be.
2022. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, és kb 300.000/félév
2022. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uhh... Államira semmi esély nincs?
2022. ápr. 19. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem , az összes egyetemen 400 pont a minimum az államihoz. De már érettségiztél?
2022. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De, ha gondolod írj rám privátban, ott tudok tippeket adni, hogy pontosan hogyan működik mindez. Igaz én másik szakon vagyok, viszont a felvételi ugyanúgy működik
2022. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a közlekedésmérnöki kart nagyon végig gondolnàm. Elég sok emberrel beszéltem akik fel sültek vele, teljesen más pályán dolgoznak vele, vagy más irányú mscre mentek vele pl: gépész mscre. A melók jó része állami terület ami azért a verseny szférához képest gyengébben fizet meglátásom szerint. Erdemes mérnöknek tanulni, nagyon is, de nem minden mernoki terület megfizetett..
2022. ápr. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4 Még nem, most fogok. Ezután maradok plusz egy évre szakmát tanulni (logisztika).

#6 A logisztikai mérnöki lenne a prioritás, hallottam, hogy a közlekedésmérnöki nem lenne túl szerencsés.

2022. ápr. 20. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
7: ismerek olyan közlekest aki csak kalauzi melót talált. Kevés embert keresnek saját meglátásom szerint, mac pár évente ha van újítás, és az is kevésért, legalábbis nekem nem sokért.
2022. ápr. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 totolala ***** válasza:
Mi a fa.szomért lenne 400 pont az egyetemeken a ponthatár? A legtöbb szakon a SZE-n 300 alatg vannak a szakok.. még a (!)Mechatronika is 28x körül van, persze mert az egy rendes szak, arra nem mennek sokan.. az összes büfé gazdasági meg jogi f.ostengernek 400 csak a ponthatára.
2022. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!