Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek évi 1 lógás a...

Szerintetek évi 1 lógás a gimiből még belefér?

Figyelt kérdés
Idén elég sokszor voltam beteg sajnos, szóval sok már a hiányzásom. Most is eléggé lebetegettem és még nem tudtam bepótolni egy csomó anyagot, amikből holnap TZ-t íratnának a tanárok. Ezekből a tárgyakból pont kétesre állok sajnos.A tanárok nem engedik meg, hogy picit késöbb írjam. Anya nem engedi meg, hogy itthon maradjak. Szerintetek ez az egy nap belefér? Mert amúgy nem vagyok problémás kamasz..

2022. ápr. 20. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, belefér.
2022. ápr. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Éppen ma voltam így.

Igaz, nekem anya megengedte, apám csinált belőle problémát. Igaz, én is diák vagyok, de szerintem 1 belefér, ha aztán nem lesz belőle rendszer

2022. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!