Titokban tarthatom e?

Figyelt kérdés
Szüleim beirattak velem egy egyetemet a 6 kiválasztott jelentkezésem 3. helyére ahová nagyon nem akartam menni. Megváltoztattam a sorrendet, mert én semmiképp sem akarok ott tanulni. Nem tervezem nekik elmondani, csak ha esetleg nem vesznek fel csupán 4., 5. jelölésemre színészkedek majd egyet hogy na basszus oda sem, amit ők mondtak. Fog a felvi vagy az oktatási hivatal valamilyen levelet küldeni amin látható a listámban a sorrend? :(
2022. ápr. 27. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A sorrendről nem fognak levelet küldeni, de a ponthatárok publikusak lesznek. Ha a 4. helyre magasabb a ponthatár, mint a 3-ra, és mégis oda vettek fel, akkor nem nehéz kimatekozni, hogy mi történt.
2022. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lassan felnőtt vagy!

Persze, megteheted, hogy csak akkor szólnál, ha nem vennének fel az 1-2 hely valamelyikére, de... mégsem korrekt. Ha ez neked annyira fontos, állj ki magadért! Ez hosszútávon úgyis kelleni fog.

Mondjuk ugye most már mindegy, mert csak egyszer lehet sorrendet módosítani, így ha ki is derül, már nem tehetnek semmit.

De az lett volna tiszta megoldás, ha előre megmondod nekik, hogy NEM akarsz oda menni, ezért NEM írod be (vagy csak utolsó helyre).

Nekem is duruzsolta a család, hogy írjak be valamit legalább utolsó helyre, de 500-adszor is megmondtam, hogy semmi szín alatt nem akarnék oda járni, így be sem írtam.

2022. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!