Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért bámulnak a fiú gyerekek...

Miért bámulnak a fiú gyerekek az iskolába, ami a munkahelyem ? 22/N

Figyelt kérdés
Pedagógiai asszisztensként dolgozom egy általános iskolába. A felsős gyerekek folyton néznek, mikor találkozok velük. (Én nem tanítok felsősöket egyébként) Köszönni nem igazán szoktak, csak zavaróan néznek, meg szólnak, hogy tanárnő, de nem is akarnak semmit se mondani valójában. Hogy lehet kezelni az ilyet ? Illetve minden kamasz gyerek ennyire idegesítő?

2022. ápr. 30. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem rossz szakmát választottál.
2022. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Kívánnak. Szép nő vagy?
2022. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Ha a gyerekek idegesítenek, nincs helyed az iskolában.

Nemrég még te is kamasz voltál, tudnod kellene, hogy mikor vannak zavarban, hogy azt fel kell oldani.

Azért néznek, mert nem tudják, ki vagy. Érdelődéssel, nyitottsággal kell feléjük fordulni. Például, ha megszólítanak, hogy “tanárnő”, mondd azt, hogy szólítsanak nyugodtan Yx néninek. Kérdez meg, miben segíthetsz, stb. Ugyanis nem dísznek vagy ott, nyilván feladatokat kaptál, pl. folyosói felügyelet szünetben, kísérés, stb.

Viselkedj a státuszodnak megfelelően.

22 éves korban kezdenek a főiskolát végzett tanítók. A hivatalos megszólításuk tanítónéni, vagy XY néni.


Te mint képesítés nélküli nevelő, vagyis pedagógiai asszisztens vagy. E szerint kell viszonyulnod a diákokhoz.


Lépj ki a tini korból, nőj fel a feladathoz. Nem a két szép szemedért néznek.

2022. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom mi a feladatom nyugodjatok meg. Továbbá én elsősökkel vagyok, semmi közöm hozzájuk már. :)
2022. ápr. 30. 23:08
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Már bocsi, de most azt várod, hogy azt írjuk: biztosan beindítod a kamaszodó fiúk fantáziáját, dehát nehéz is a szép nők élete...?

Az írásodból nekem ez jön le.

2022. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

🤣🤣

Arra várom a választ, hogy hogyan kezeljem ezt, hogy erjem el ,hogy komolyan vegyenek a gyerekek?

Boldog párkapcsolatban élek, nem a kamasz gyerekek adnak önbizalmat...

2022. ápr. 30. 23:25
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én emlékszem, hogy felsős korunkban volt egy tanárunk, akinek hatalmas mellei voltak. Folyton bámultuk és beszéltünk róla, hogy mennyire kívánjuk. Lehet, hogy tetszel a diákoknak. 12-13 évesen nagyon kanosak a fiúk. Legalábbis mi azok voltunk.
2022. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg tetszel nekik igen, hogyan kezeld? Kb sehogy, mintha mi sem történt volna, meg kell szoknod.😅
2022. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Egy rakás dolgot nem tudunk, így nem lehet mit mondani. Hogy hogyan kezeld, hogy idegesítenek a gyerekek? Vegyél be Xanaxot. Esetleg igyál rá pálinkát, ha önmagában nem segít. De komolyan el kellene gondolkodnod a pályaválasztáson, hogyha ilyen egyszerű dolgokat nem tudsz magadtól kezelni.

Lehet, hogy valóban az van, hogy vonzónak találnak a kiskamaszok, ilyenkor jó megoldás lehet, hogyha kevésbé kihívóan öltözködsz.


Hogy nem köszönnek, az annak is lehet a jele, hogy szociálisan kevésbé stabil gyerekek járnak az iskolába, tehát a lecsúszottabb/iskolázatlanabb réteg gyerekei (esetleg egy bizonyos embertípusba tartoznak). Ha így van, akkor velük hatványozottabban kell emberi módon viselkedni, mert máshol ezt nem fogják megkapni, és emiatt fognak „elvadulni”, vagyis a társadalomba nem fognak tudni beilleszkedni.

2022. máj. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk ha felvennél egy melltartót a feszülős pólód alá amiben látszanak a hegyes kis mellbimbóid melltartó nélkül, az sokat segítene a helyzeten. Nálunk angol tanárnő jött be néha így órára középiskolában. Nem volt egyszerű a tananyagra koncentrálni, mikor a sok vér leáramlott az altesti régióba.
2022. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!