Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik több munkahelyen dolgozna...

Akik több munkahelyen dolgoznak, azok hogy bírják? Illetve melyik munkahely mennyit fizet? A gyerekekre mennyi idő marad?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nincs gyerekem, de a tesómék több fizetésből, munkahelyből élnek meg.


A tesóm rajz- és technika tanár, a férje tesitanár. Ez olyan 180-200 ezer forintot jelent. Ez a főállásuk, bár a tesóm most otthon van gyesen, gyeden, így az ő 180-200 ezer forintja kiesik.

A tesóm a barátnőivel meg két unokatestvérünkkel dekorációs és virágboltot üzemeltet, abból olyan 200 ezret hoz haza.

A sógorom nyáron vállal úszás oktatást, táborokban is részt vesz, mint úszás oktató. Emellett a testvéreivel a környéken lévő esküvökön szerepel, mert mindannyian játszanak hangszeren.


Ketten együtt nem tudom pontosan, hogy mennyit keresnek.

De az alap az 2x200 000 meg 200 000, + ugye a sógorom imitt-amott elkér egy alkalomért 100 000-ret, ami 3 fele oszlik, tehát egy fellépés ára 33 000 forintot jelent neki. Akkor olyan 400 000-600 000 forint körül kereshetnek szerintem.


A gyerekkel úgy vannak, hogy aki viheti, az viszi. Van, amikor a nővérem viszi a gyereket a boltba, amíg ott intézi a dolgait, van, hogy a gyerek apja viszi úszástáborba és magára köti a kicsit.

2021. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!