Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2022 májusi magyar közép...

2022 májusi magyar közép vélemények?

Figyelt kérdés
Kinek hogy ment? Miket választottatok?

2022. máj. 2. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A novellaelemzést választottam, annak tetszett a sztorija és a megoldandó feladata is.


Szerintem nagyon jól sikerült, tudtam koncentrálni, odafigyeltem, a szövegértés szerintem könnyű volt, legalábbis azokhoz képest, amiket órákon oldottunk meg.

Úgy hiszem, elértem a 90%-ot, tényleg jónak érzem, de ha mégsem értem el, nem fogok összedőlni!:3

2022. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7-es feladat nem tudom mi a franc volt, kicsit nehéz volt, de a többi szerintem könnyű volt! Érvelést és összehasonlító verselemzést csináltam, egyikben sem vagyok profi, de a minimum elvárást megcsináltam!
2022. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szövegértés szerintem eddigiekhez képest könnyebb volt mert sikerült időben befejeznem, érvelés meg a novellaelemzés nem volt vészes, bízok abban hogy 5ös lesz
2022. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

A szövegértés nevetségesen könnyű volt. Az érvelés és az összehasonlító verselemzés egyaránt olyan volt, amiről nagyon könnyen tudtam írni.


Szóval összességében szerintem nagyon jó lett, a 80% biztosan meg lesz és nem lepődnék meg azon sem, ha 90% feletti eredményt értem el rajta.

2022. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szövegértés viszonylag könnyű volt, én érvelést választottam, bár nem voltam annyira oda a témáért (voltak már jobbak is), még mindig jobban ment az, mint a szövegalkotás ment volna. Vers összehasonlítással úgy voltam bármi lesz az, biztos nem azt csinálom, mert arról egyszer nem bírtam még 400 szót írni, így novellaelemzést írtam. Bár nehéznek találtam elemezni, maga a mű nagyon tetszett, valószínű ha nem idén érettségizek soha nem kerül elém, de örülök hogy most így volt lehetőségem elolvasni, engem magával ragadott a történet. Bár ettől nem lesz még jó az érettségi, mindenből kettesre megyek, de ezekkel a feladatokkal valószínűleg a 3-as is meglesz majd (szóbelivel együtt persze).
2022. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A szövegértés szerintem is nevetségesen könnyű volt (remélem tényleg jó lett), szintén érvelést írtam, az sem volt vészes. Én verset hasonlítottam össze, mert sosem gyakoroltam novellaelemzést, de azért elolvastam a novellát is és szerintem nagyon érdekes volt (csak nem tudnék róla mit írni). Mi amúgy vettük anno Janus Pannoniust, de teljesen kiment a fejemből, írtam is pár hülyeséget... nem baj, én a matek-biosz duplázásra megyek
2022. máj. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!