Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes a veszprémi Pannon...

Érdemes a veszprémi Pannon Egyetemen közgazdásznak tanulni?

Figyelt kérdés
A nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mesterszakkal szemezek.

2022. máj. 4. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én arra az egyetemre jártam. Szerintem keress másikat.
2022. máj. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

A semminél jobb papír, karriert lehet vele csinálni, max. annak nézz utána, hogy Veszprémben milyen nagy cégnél tudnál gyakornokoskodni, mert az a legfontosabb ebben a szakmában.


A képzés mindenhol középsz@r Magyarországon, ne várj tőle túl sokat, legyen az Corvinus vagy ELTE is akár... A Panda meg az elmegy kategória.


Arra azért felhívom a figyelmedet, hogy ettől a szaktól nem leszel valódi közgazdász, ez inkább egy gyakorlati képzés, mint egy emelt szintű OKJ. Ha teheted, és jó vagy matekból, menj inkább egy matekosabb szakra (alk. közgazdaságtan, sima matek, valami mérnöki szak stb.)

2022. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Pont azért tetszene ez a veszprémi, mert ez sokkal közgázosabb többihez képest. Más helyeken meg sokkal inkább üzleti jellegű.


Az alapszakomat Budapesten csináltam. Levelezőre mennék

2022. máj. 4. 13:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem közgáz alapszakom van. (Közigazgatás-szervező). De úgy számoltam, hogy kreditpótlással mehetnék Nemzetközi gazdaság és gazdálkodásra
2022. máj. 4. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez tetszik, menj oda bátran, de keress sürgősen releváns munkát, ne csak egyetemre járogass.
2022. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy értve releváns? Futárkodni akarok foodpandánál, mellette meg levelezőn elvégezni
2022. máj. 4. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Gyakorlati helyet szerezz, ne foodpandázz.
2022. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nézegettem ezeket a gyakornoki állásokat, de ide általában nappalisokat várnak
2022. máj. 22. 22:16
 9/9 EVA800 ***** válasza:
A magyar szak milyen?
2022. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!