Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az igaz, hogy Dunaújvárosba a...

Az igaz, hogy Dunaújvárosba a Pannon oktatási központba könnyebben meg lehet szerezni az érettségit? Gondolok én arra, hogy a vizsgán segít a tanár. Pár pletykát hallottam, de nem tudom, hogy igazak e.

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 02:34
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Akinek már az érettségihez is segítség kell, annak mindegy, hogy van-e vagy nincs.
2022. febr. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt balhé belőle, de mostmár 100%ig nincs ilyesmi.
2022. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Végülis anonym az oldal, úgyhogy bátran el merem mondani, hogy apám tavaly velem együtt érettségizett.


Neki úgy volt ez, hogy a cégükkel együtt mentek. Magát a költséget a cég álta, viszont aki vitt zsebből plusz 20 ezret, annak segítettek valamilyen formában. Mindenki élt ezzel a lehetőséggel és mindenki teljesítette az érettségit sikeresen. Nyilván őket mind egy terembe ültették.


Nem az általad említett helyen volt és élve az anonymitás lehetőségével nem is említem meg, hogy hol.


(természetesen én tisztán a saját iskolámban érettségiztem)

2022. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!