Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecen, angol-matek osztatla...

Debrecen, angol-matek osztatlan tanárképzés tantervet hol találom?

Figyelt kérdés

Az egyetem honlapjan, csak Matematika osztatlan tanárképzés tantervet találtam.


Vki tudná nekem linkelni? Nagyon szépen köszönöm előre is.



2022. máj. 5. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Matek: [link]

Angol:

[link]

2022. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! A negyedik félévnél a Geometria TMOE az az elmélet, és a TMOG meg a gyakorlat? Elméletből kollokvium (vizsga)?
2022. máj. 5. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a részében sajnos nem tudok segíteni, csak megkerestem a doksikat a weboldalon. :)
2022. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2022. máj. 5. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, jövőre kicsit változik a tanterv, szóval sokkal több pedagógiai tárgy lesz, de kevesebb szakos, vagy esetleg máshogy lesz elosztva. Nekem is az egyik szakom angol lesz amúgy, arról elég sokat tudok ha kell segítség.
2022. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szeptembertől változik országosan a tanárképzés, eltűnik a 3. év végi szakirányválasztás, egységes képzés lesz, mindenkiből középiskolai tanárt faragnak😉

Emiatt még az Egyetemen vannak munkák, hogy hogyan és mint fog alakulni a ti képzési tervetek, melyik tárgyat melyik félévben kell felvennetek, de természetesen időben kint lesz. Tárgyfelvetel csak szeptember első két hetén lesz, addigra fel fog kerülni az DE osztatlan tanárkézés honlapjára, sőt a neptunban is fent szokott lenni. 🙂🙂

A 2. válaszhoz visszatérve a kollokvium igen, vizsgát jelent, mégpedig vizsgaidőszakban lebonyolítandó szóbeli vagy írásbeli vizsgát. A gyakorlati tárgyakat az elmeletivel együtt kötelező felvenni, melyre már szorgalmi időszak végén jegyet kapsz az év közben megírt zh-jegyek által. Ha a gyakorlati jegy nincs meg, akkor elméletből nem mehetsz vizsgázni vizsgaidőszakban:/


Üdv, egy debreceni matektanárszakos hallgató


Bármi kérdésetek akad, nyugodtan írjatok, válaszolok

2022. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!