Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemeken van testnevelés...

Az egyetemeken van testnevelés tantárgy?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, az egyetemeken még van testnevelés (pl. az orvosin 3 év)Ez komoly?
2010. szept. 17. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.Nekünk úszni kellett járni.
2010. szept. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van. Nekünk 4 félévet kellet teljesíteni. Úgy tudom, aki már bolognai rendszerben van, annak csak 2-t.
2010. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, van, és úgy tudod legkönnyebben elintézni hogy ne kelljen, hogy ha valamilyen sportegyesület ad igazolást, hogy náluk sportolsz (legalábbis nálunk így van), így nem kell bejárni órára és megkapod az aláírást...
2010. szept. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
legegyszerűbben orvosi felmentéssel lehet elintézni. ;)
2010. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eltén elvileg kaphatsz úgy diplomát, hogy egy testnevelésen sem vettél részt. De elvileg 2 félévet kellene csinálj.
2010. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

SOTE-n kötelező a tesi - orvosoknak fixen az első NÉGY félévben! Sőt halálkomolyan is veszik...ha nem teljesíted, nem léphetsz tovább harmadévbe...(legalábbis legutóbb ilyesmivel riogattak:P)

de az heti egyszer van, annyi csak, hoyg néha floorball, máskor csajoknak aerobic volt, srácoknak meg vmi más stb, nyáron meg úszás...ennyit csak túlélsz, nem vészes.

Meg ha egyébként semmit se csinálnál, legalább heti 1x tehetsz valamit magadért:p

2010. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Igen van, az SZTE-ne legalább két félévet kell, hogy teljesíts. De ne úgy képzeld e, hogy 1 órán keresztül bukfencezni kell vagy felüléseket csinálni (mint középsuliban), ennél azért sokkal izgalmasabb programok várnak rád!

Pl: ejtőernyőzés, falmászás, spinning, kézilabda, kondizás, teke, úszás, capuerira, aerobik, evezés, bikram jóga, tenisz, görkorcsolya...és még vagy száz lehetőség!:)

2010. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 4 félév folt. De nem probléma mert egy csomó sportág közül lehet választani!

Én nem vagyok egy sportos típus szóval én ezeket választottam: jóga, tollas, sportlövészet

2010. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mindenhol kell. nekünk 4 félév volt veszprémbe.
2010. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egy haverom ismételt azért félévet, mert nem volt meg tesiből az aláírása. nálunk az volt a rendszer, hogy lehetett járni sokmindenre, akárhányszor, de csak heti 1 alkalmat igazoltak. 10 igazoltnak kellett meglennie a szorgalmi időszak alatt, hogy meglegyen az aláírás. neki csak 9 volt, mert elszámolta magát.
2010. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!