Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Képzőművészeti szakközépiskolá...

Képzőművészeti szakközépiskolákat, ahol kollégium is van, lehetőleg Pest megyében! Linkelnétek nekem iskola honlapot, vagy mondanátok iskola neveket?

Figyelt kérdés

Idén ballagok 8.osztályból és képzőművészeti szakközépiskolában szeretnék tovább tanulni festészet,vagy grafika szakon.Nem tudom hol vannak ilyen iskolák és hát elég sürgősen találnom kéne egyet mert már nincs sok idő felvételiig.Nincs segítségem a keresgélésben mert anyukám rengeteget dolgozik és ő azt szeretné,ha a helyi gimnáziumba tanulnék tovább,de én ezt nagyon nem akarom.Amióta az eszemet tudom képzőművészeti iskolába szeretnék járni.Mást el sem tudnék képzelni magamnak.Kérlek segítsetek!! :)

14/L


2010. szept. 17. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Tom hogy ez nem pesten van, de csak ez tom:

Kovács Margit- Győr.

Az egyik volt osztálytársam odament, és nagyon tetszik neki.

Kolesz is van.

2010. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd írj hova mész!
2010. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pesten nem tudom, hogy hol van, de Nyíregyházán a Búza utcában van a Művészeti szakközépiskola és ott van festészet és grafika szak is.
2010. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!