Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Weörös Sándor...

Budapesti Weörös Sándor Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Érdekelne a közösség, tanárok, szakok (magyar szak, dráma szak, NYEK-es szak...) és mennyire javasolnátok egy visszahúzodobb lánynak, aki kicsit nehezebben szabadul fel?

#Budapest #tanár #közösség #dráma szak #Weörös Sándor Gimnázium #Nyelvtan szak
2022. máj. 8. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én más irányból közelíteném meg. Ha jó tanuló vagy és jó központit sikerül majd írnod, akkor szerintem egy erősebb gimnáziumot jelölj meg elsőnek. Weöresben több tagozaton pótfelvételit hirdettek meg idén. [link]
2022. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg, mert nem vettek föl sehova, pedig 70 pontos felvételit írtam csak minden honnan lecsúsztam
2022. máj. 8. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Weöresre itt a gyakorin is rákereshetsz, amíg nem ír róla valaki véleményt.

Amúgy az Alsóerdősori Bárdos Lajos Ált. Iskola és Gimnáziumot nem néztétek? Ott is hirdettek angol tagozaton rendkívülit, és a Weöresnél erősebb suli. Túl messze lenne?

[link]


Meg tudod nézni a Weöres helyét az országos középiskolai ransorban. (Egyedi keresésnél rá tudsz keresni)

[link]

2022. máj. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!