Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az I. Kerületi Petőfi Gimnáziu...

Az I. Kerületi Petőfi Gimnáziumba jár valaki? Tud róla véleményt? Normálisak a diákok, tanárok?

Figyelt kérdés
Bármit amit tudtok annak nagyon örülnék. Hogy milyenek az osztályközösségek? Fiú-lány arány?

2021. okt. 12. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hali, most vagyok végzős. Kerüld a helyet. Kifejteném, de felesleges. Egy gyűjtő.
2021. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig oda szerettem volna átjelentkezi. Most vagyok tizedikes.
2021. okt. 15. 19:34
 3/5 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszod!
2021. okt. 15. 19:36
 4/5 anonim válasza:
A Petőfi Gimnáziumot messzire elkerülni.Döbbenetes intézmény.A lányom borzasztó intelligens, okos, a kora ellenére bölcsebb a társainál.2 évig bírta.Ide a pénzes szülők elkényeztetett gyerekei járnak, és a tanárok őket imádják.Minősíthetetlen az oktatás.
márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es szerintem teljesen átlagos gyerekek járnak oda, nekem az ismerőseim akik ott vannak egyikük sem valami pénzes.Amiről te beszélsz az amúgy sokkal inkább arra a sulira hajaz ahova én járok most, európa 2000 gimnázium na oda járnak az igazi pénzes adócsaló újgazdag prolik, persze nem az összes ember ilyen, de egy jelentős réteget ezek az emberek tesznek ki, úgyhogy ezért is akarok elmenni innen részben, most vagyok kilencedikes és szörnyű több szempontból is, de amúgy ha a Petőfi valóban ilyen akkor inkább elfelejtem mert még gondolkoztam is rajta, h oda mennék.
márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!