Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi nyelvtudással merjek...

Mennyi nyelvtudással merjek beirni jövőre angol képzéseket is egyetemre?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam, hogy bemerjek-e irni angol képzést később,

Angol C1-es nyelvvizsgával rendelkezem eddig, de nem tudom, hogy ennyi elég lenne-e, hogy ott az egyetemen ne lógjak ki bizonyos tantárgyakból ami angolul van.

Netán aki odajár vagy ismerős tudna adni tanácsokat? esetleg mennyire nehéz

(közgáz, politológia angol nyelven)



2022. máj. 12. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
C1-el is kilehet lógni és B2-vel is lehet pengének lenni. B2-es nyelvvizsga után csak a szorgalmon múlik már, utána minden behozható. Ha sikerült a C1, akkor simán bevállalhatod.
2022. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi fizikát tanulunk angolul s olyanok is csinaljak akiknek meg B2esuk sincs. Szoval C1el siman
2022. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan merj megjelölni angol szakokat is, ha az elején kicsit döcögősen én is megy, nagyon rapid lesz a fejlődés. Én ugyan csak angol tárgyakat vettem fel magyar képzésen, de ott is gyorsan érzékeltem a fejlődést, egyik óráról a másikra bátrabban szólaltam meg stb. Az én szakomnak 2019-ben még nem volt angol megfelelője, most már van, ha most kéne döntenem, biztosan az angol mellett döntenék.
2022. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!