Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt érettségis kód mire...

Emelt érettségis kód mire kell még?

Figyelt kérdés
Szóval egy héttel ezelőtt emelten ahogy mindenki, egy hosszú kódszámot kaptam a nevem helyett. A számok jól lettek végig lemásolva, azonban a szövegértés és nyelvhelyesség részben a közepére a kódnak két vonal helyett egyet írtam. Szóltam mindkét tanárnak akik felváltva ügyeltek és ők annyit mondtak, csak az első oldalon javítsam, mert nekik úgyis a végén lévő számok kellenek az azonosításhoz. Akkor ebből nem lehet baj, ugye? Illetve ha megtekintéshez ezt tudnunk kell vagy javítás után már névvel lesz ellátva az érettségi?

2022. máj. 12. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Javítás után nyilván ellátják névvel, másképp nem tudnák beírni a kapott pontszámot a számítógépes rendszerbe.
2022. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Nem tudom, miért pontozták le az előzőt, teljesen helyes válasz.
2022. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!