Hogyan igazoljam le?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön nem mentem iskolába, mert a testvéremet látogattam meg a kórházba.

Úgy voltam vele, hogy majd az orvostól igazolást, de csak 1 hét múlva mentem vissza, mert az orvos olyan időben rendelt, hogy a suli miatt nem tudtam lemenni.

Erre ma mikor ma végre betudtam menni érte, közölte, hogy csak aznap adnak igazolást, így nem kaptam.

Szülői igazolásom sincsen már, mit tegyek?


2022. máj. 20. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Lesz néhány igazolatlanod.
2022. máj. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod ezt az illetékesnek úgy, ahogy ide leírtad. Valószínűleg lesz egynéhány igazolatlanod.
2022. máj. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha lesz 8 óra igazolatlanom akkor elveszik az ösztöndíjjam...
2022. máj. 20. 07:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt előre kellett volna tisztázni az osztályfőnökkel, az egyik szülő írt volna neki kikérőt. Nem utólag.
2022. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Miért fáj gondolkodni? Ez nem az orvos/ofő/szülő felelőssége lett volna, hanem a tied.


Itt kezdődik a nagybetűs.

2022. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

"Úgy voltam vele, hogy majd az orvostól igazolást,"


Miért az orvostól? Nem te voltál beteg. Ott és akkor az osztályos nővér egész biztosan adott volna igazolást hogy a kórházban voltál beteget látogatni.

2022. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem osztályfőnökkel és leigazolta :)
2022. máj. 20. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!