Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológus diploma után orvosi?

Pszichológus diploma után orvosi?

Figyelt kérdés
Pszichológia mesterképzést végeztem, de valójában mindig is orvos szerettem volna lenni, csak nem voltam elég bátor. Belevágnátok az orvosiba? Lehet valami összefonódási pontot találni (a pszichiátrián kívül)? Lenne még esélyem a szakmában?
2022. máj. 20. 19:09
 1/6 anonim válasza:
100%

Képzeld én a jogot fogom mindjárt befejezni, de ugyanezen gondolkozom….szerintem vágj bele:) inkább később,mint soha….

Kb.lehetsz 24,ha jól tippelek, 30leszel mire elvégzes az orvosit, az egyáltalán nem késő, ha később kezdenél sem.

2022. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást :) te nem is szeretnél a szakmádban dolgozni?
2022. máj. 20. 19:29
 3/6 anonim válasza:
100%
Én már egyetem mellett elkezdtem dolgozni benne:) sajnos pont ezért tudom,hogy nem én vagyok ez…
2022. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogy anyagilag hogyan lehet megoldani. Nem szeretnék 30 évesen a szüleimen és a páromon élősködni🙄 ha lehetne levelezőn, már rég mentem volna :(
2022. máj. 23. 21:36
 5/6 anonim válasza:
100%
#4 Pontosan ugyanez fordult meg a fejemben nekem is😅 mintha magamat hallanám…
2022. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nehéz ügy az biztos :( neked megvannak a szükséges tárgyaid, pontjai?
2022. máj. 24. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!