Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológus/gyógytornász...

Pszichológus/gyógytornász végzettség?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy aki ezen szakok valamelyikén végzett hogyan tudott elhelyezkedni. Találtak megfelelő munkát? Ha igen hol tudtak elhelyezkedni? Fizetés milyen? Milyenek voltak az egyetemi évek?

2020. ápr. 24. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Pázmány pszichót végeztem.


BAval szinte sehol nem fogsz tudni elhelyezkedni. MA sem sokat segít, elkészetően sokan végeznek minden évben. Egyszerűen nincs ekkora kereslet. Ha SZERENCSÉD van akkor valami recruiter állást vagy HRes melót meglehet vele csípni. Ha hajtós vagy és tudod amit kell kis szerencsével tanácsadó irodában el tudsz helyezkedni.


Én egyetemről kikerülve teljesen más területen dolgoztam és dolgozom most is.

2020. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek...Nagyon sokan mennek pszichora
2020. ápr. 29. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológust mindig keresnek, igen kell az MA hozzá, aztán szakvizsga, bár azt már lehet munkahely mellett.

Gyógytornászra is szükség van, kórházban, sportrehabilitációban, MASZEKban.

Mind a kettő keményen tanulós.

A legfontosabb, hogy azt válaszd, amire elhivatottságod van, mert abban leszel a legjobb

2020. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 milyen helyekre keresnek állandóan pszichológust?
2020. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!