Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetem melyik szakára...

Melyik egyetem melyik szakára menjek, ha belsőépítész vagy látványtervező szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

MOME-re is mehetsz, de baromi nehéz a bejutás...


VAgy BME építészmérnöki kar, és aztán szakosodsz.... diploma után...

2022. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èpìtőipari mérnökként mondom, hogy a többi mérnöki területhez képest még az építészmérnök sem egy agyon fizetett szakember nem, hogy egy belső èpìtész vagy latvány tervező. Itthon erre saját meglátásom szerint nagyon kevés pénz jut, hogy valaki a belső tereit is terveztesse.
2022. máj. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Köszi a választ, megnézem ezeket


2: Persze ezzel egyetértek, én is inkább külföldön tervezek majd élni és akkor ott dolgozni (tanulni itthon szeretnék, mert a családomnak támasz vagyok)

2022. máj. 25. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
3: arra azért gondolj, hogy ha nem dolgozod le itthon a kötelező éveket (meghatározott időintervallumon belül), akkor a képzés költségeit vissza kell fizetned. AMennyiben államilag fizetett képzésben kerülsz be az egyetemre.
2022. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh tényleg, igen. Köszi, hogy szólsz
2022. máj. 25. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
bme épk
2022. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!