Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes lenne idegenvezetonek...

Érdemes lenne idegenvezetonek mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy technikumban tanulok, most vagyok 11.es, úgy néz ki nem lesz elég pontom a szakra amit kineztem, ezért gondoltam arra hogy idegenvezető lennek, turizmus szakra járok amugy is a suliba, ha maradok +1 évet és utána csinálok egy okj-t, akkor már dolgozhatnek is utána. Imádok utazni és érdekel is. Jól el lehet vele helyezkedni? Fizetés téren is jó? Megerne nekem vajon? Köszönöm a válaszokat

2022. máj. 23. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy utazni szeretsz, de mennyire szeretsz kiállni az emberek elé? Nyelv hogy megy?
2022. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En eléggé olyan ember vagyok hogy megmondom a magamét az a baj, illetve hogy nem bírom a szerencsétlen embereket, de ezen próbálok változtatni most😅 elég kocsog tanarom van, mindenképpen rossz jegyet akar nekem adni most, mert nem szivlel, de amugy jol állok belőle, nyáron tervezek nyelvvizsgazni, és németből is szeretnék csak ahhoz külön tanarhoz kell majd mennem mert aki a suliban van úgy kezel minket mint akik most kezdtek el a nyelvet
2022. máj. 23. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2 év covid restriction után és ilyen gyermeteg hozzáállással szerintem ez tökre jó elképzelésnek hangzik.
2022. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen valóban kicsit gyermeteg meg, mert magam sem tudom hogy mit kezdjek érettségi után, az egyetem is a célom egyébként, de nagyon magas a ponthatar amit kineztem és nem hinném hogy meglenne, de köszi a valaszod:)
2022. máj. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!