Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idegenvezeto akarok lenni, de...

Idegenvezeto akarok lenni, de hova menejk kozepsuliba? Vagy gimiba? Irnatok Budapestre, olyan szakkepzo suliba ami ravisz erre a temara is vagy valami nyelvi gimi?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Turisztikaiba. Nem vagyok pesti, ezért ajánlani nem tudok.
2014. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy keson irok,de idegenvezetonek okj-n tudsz tanulni.. Es mindegy pl. milyen gimit/szki isit vegzel el.. De ajanlok egy par jo helyet ahol tudsz tanulni turizmust/idegenforgalmat:

-Gundel Karoly Vendeglatoipari, Idegenforgalmi szki: ecseri ut 9.ker.

- Zrinyi Miklos Gimnazium: madi utca 10.ker.

- Europa 2000 Turisztikai-Vendeglato,Kereskedelmi es Informatikai szki: 14.ker. (az utcat pontosan nem tudom,de a Varosliget kozeleben van)

- Xantus Janos Kettannyelvu Gimnazium es Idegenforgalmi szki.: marko u. 5.ker.(a birosaggal szemben van)

Most ennyi jutott igy eszembe... (egyebkent bocsi az ekezetert..)

2014. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:))
2014. márc. 15. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Szivesen :) Majd mond meg hogy hova mentel :) (am. Az Europa 2000 es a Xantus az fizetos.. ) Eddig milyen sulikat neztel mielott mondtam par ifo-sat?
2014. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat igazabol meg nincs keson sot meg korai is talan mert meg csak 7. Es vagyok:D de mar nezegettem hogy hiva akarok menni.. Hat a xantus nagyon nagyon megtetszett elsore de miutan megtudtam h fizetos igy mar kicsit elmnet a kedvem:/ neztem a veres peter gimnaziumot.. Azt mondjak hogy az eleg jo.. Aztan a szinye merse pal gimit, meg az athene kozepsuli mostanab ezek utan keresgelte ..:)
2014. márc. 16. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja jo :D akkor legalabb nem irtam keson :) en is hetedikes vagyok es pont ezek erdekelnek,mint te.. De viszont ha szeretnel meg sulikat nezni,akkor beirod a googleba hogy : om azonositok . Az oktatasi hivatal oldalan megtudod tekinteni azt a konyvet amellyet a tanarok hasznalnak :)
2014. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso megnezem majd:)
2014. márc. 19. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivesen
2014. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!