Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akiknek már megvannak a...

Akiknek már megvannak a középszintű érettségi eredmények, kinek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Hány százalékok lettek? Mire számítottál? Elégedett vagy?

2022. máj. 24. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én előrehozottan csináltam az angolt, infót. Ezeken kívül ugye magyar, töri. Az emeltem a matek lett.

Az angol 93, az infó 95 lett. A mostaniak közül a töri 92, a magyar 100 százalék. A közepekkel nagyon elégedett vagyok, bár még vár rám kettő szóbeli.

Az emelt viszont...

70 százalék körülire terveztem, vagy legalábbis 60-ra. Erre ma írt a tanárom, hogy hivatalosat nem mondhat, de egy jó szóbelivel lehet még ötös az emelt... szóval 50 százalék körülit írtam.

Igazából nem omlottam össze, mert ettől felvesznek egyetemre (mérnökire megyek és 280 a ponthatár), de attól csalódott vagyok. Mindenem 90 százalék feletti, erős ötös, de a matekom nem.

Remélem túl tudom tenni magam ezem gyorsan, és végül elégedett leszek.

Neked hogy sikerült, kedves kérdező?

2022. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok, ügyes vagy!!

Nekem is volt egy előrehozott angolom, az 98 lett. Most írtam közép matekot (itt meglett a 100), közép magyart (valahogy ez is hibátlan lett, de amikor ezt megláttam ültem felette vagy 5 percig lesokkolt fejjel, már a tanáromnak kellett arrébbküldenie:D), közép törit (itt az esszék elég bénák lettek, 82 pont lett összesen) és emelt bioszt, aminek még nincs eredménye, de 80-85 közöttire saccolom. Igazából elégedett vagyok, boldogan elfogadnám ezeket, csak kár hogy még van szóbeli... nagyjából csak rontani tudok vele

2022. máj. 24. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyon ügyes voltál, gratulálok😊

igen, nekem már motivációm sincs a szóbelihez, de még ezt az egy hónapot kibírjuk valahogy

2022. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek, kitartást!!
2022. máj. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!