Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fizika emelt szóbeli tapasztal...

Fizika emelt szóbeli tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ősszel fogok menni emeltezni, de nincs sok ismeretem arról, hogy a szóbeli hogy fog felépülni. Gondolok arra, hogy mennyi időm van felkészűlni, megcsinálni a mérést, arról jegyzőkönyvet, stb.

2022. máj. 29. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatási hivatal honlapján találsz mindent. Előre meg van a témakörök sorozata adva. Továbbá minden mérési feladatot is ott találsz. Ha ősszel mész, akkor nyáron érdemes az iskoládban végigcsinálni a méréseket és úgy felkészülni.
2022. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lehagytam, amikor én csináltam (12 évvel ezelőtt...) kb. 30 perc volt a felkészülési idő. Ezt magad osztod be a mérés elvégzésére és a tételkidolgozásra. A méréssel érdemes kezdeni, hogy komplett legyen a jegyzőkönyv. A tételnél kulcsszavakat érdemes összeírni, hogy miről beszélsz majd. Nálunk gyakorlati példalevezetést is kértek, ott vázlatrajzot érdemes csinálni, kb. ennyi. A felelet szintén kb. 30perc.
2022. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!