Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyennek számítanak ezek az...

Milyennek számítanak ezek az érettségi eredmények?

Figyelt kérdés

Töri 75 pont

Magyar 56 pont

Angol 52 pont

Matek 50 pont

Emelt földrajz 63 pont.


2022. jún. 1. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem túl fényes, de csak az számít, hogy neked, a te céljaidnak megfelelnek-e.

(nekem hasonló volt, bár volt egy közel 100%-os, de a többi ilyesmi, azóta 3 diplomát csináltam, egyből pedig újra is érettségiztem)

2022. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te is látod, hogy nem kiemelkedően jók. Viszont a rossztól is nagyon messze van, a törid egyáltalán nem rossz, a földrajz nem acélos, de a bizonyítványba jeles kerül be. Szerintem ez egy erős közepes. Szóval gratulálok így ismeretlenül is, sokan írnak sokkal rosszabbakat. Szóbelivel még fel tudod húzni!
2022. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közepesnek, de amúgy meg majdnem mindegy. Te mit akarsz? Ha diplomát szerzel a kutyát nem fogja érdekelni utána az érettségi eredményed, de továbbtanuláshoz ez nem túl sok pont. Viszont jópár szakra elég lehet. Ha szakmát szerzel és utána munkát keresel megint senkit nem fog érdekelni, hogy mi hányas, csak az, hogy megvan az érettségi vagy nincs.
2022. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobbak, de földrajz vagy földtudományi szakra jó lesz.


Üdv. Egy ex földtudományi szakos

2022. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!