Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik számít? Mindig a...

Melyik számít? Mindig a legjobb érettségi eredmények számítanak ( függetlenül időszaktól)?

Figyelt kérdés
2011.májusában érettségiztem.Ősszel elmentem kémiából(közép) és biológiából(emelt) újraérettségizni. Az írásbelik nem lettek sokkal jobban,mint májusban,így nem mentem el szóbelizni egyikből sem,ergo elégtelent kaptam mindkettőből. Nos,ha megint érettségizem biológiából emelten,kémiából nem. Szóval ,a legjobb érettésgi eredményt nézik? Nem baj,hogy nem két azonos időszakból való a két tárgy eredménye? Tehát a 2011.máj. kémia és a 2012.máj.biológiát számíthatják együtt? Köszi!!
2012. jan. 8. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:
felvételikor szkennelni kell az elégtelen újraérettségit is?
2012. jan. 8. 23:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig a legjobbat nézik.
2012. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem értem, hogy kaptál elégtelen bizonyítványt, amikor nem fejezted be az érettségit (mármint az ismételtet). Hiszen nem elégtelenre érettségiztél, hanem sehogy. Szerintem. De nyugodtan eldobhatod, nincs rá szükséged.
2012. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!