Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kozepfoku szakkepzettseggel...

Ha kozepfoku szakkepzettseggel tanulok tovabb szakiranyba, automatikai technikusrol gepeszmernokire akkor nem kell emelteznem? Olvastam hogy 2021 tol a technikusi vegzettseg emelt erettseginek minosul.

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Így van.

[link]

2022. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor lenyegeben ezt ugy veszik mintha automatikusan teljesitenem az emeltet? Egyebkent jelentkeztem emelt informatikara ami sikerult es meg 50 pontot is kaphatok ra ha megy a szobeli.

Csak vannak nehezebb tetelek amikkel bajom van inkabb a technikusira gyurtam ra mert az 5 os lett igy 400 pontot ad onmagaban. Es ha valami oknal fogva nem sikerulne az info akkor igazabol teljesen mindegy mert amugy is meg van az emeltem?

Azert kerdezem itt mert felvinel csak sablon valaszokat kaptam semmi ertelmes infoval.

2022. jún. 1. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:
A technikusi ötössel meg van a 400 pont és emeltnek is számít. A rendszer egyébként is a legjobb variációban számítja ki a pontokat.
2022. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de csak az ötös technikus végzettség +400pont?

Ha valakinek már nem ötös a technikusi bizonyítványa akkor mi van?

2022. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Arányosítják 280 és 400 között.
2022. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy ötös technikum végzettségem, akkor azzal négyszáz pontom van és továbbá nem is számítanak az érettségi eredményeim, bent lehetek azon a szakon ahova beszámolják vagy hogy kell ezt érteni?
2022. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bent lehetsz.
2022. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4 es re adnak 80 ponttot 5 osre 100 at es ezt lehet negyszerezni igy 320 es 400 jon ki ennel a szamitasimodnal mas nem szamit csak a tobbletpontok es ez de az erettsegi eredmenyeid nem. De csak szakiranyu tovabbtanulas eseten ervenyes szoval pl inforol nem lehet muveszetire tovabbmenni.
2022. jún. 5. 00:38
 9/10 A kérdező kommentje:
4 es alatt nem ervenyes ez a szamitasimod
2022. jún. 5. 00:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szuper!
2022. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!