Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE kollégiumokkal kapcsolatb...

ELTE kollégiumokkal kapcsolatban volna kérdésem?

Figyelt kérdés

ELTE-GTK-s szakra jelentkeztem és elkezdtem nézegetni a kollégiumokat. 40 pontot számoltam.


A KCSSK a legszimpatikusabb, így azt fogom megjelölni első heyen, de bajban vagyok, hogy melyik másik kollégiumokkal járnék még jól.

(Egyébként tudom, hogy a sorrend nem garantál semmit és az is lehetséges, hogy olyan helyre vesznek fel, amit meg se jelöltem.)


A NUK is szépen felszereltnek tűnik, de az van a legnagyobb távolságra a campustól és a belvárostól, ami számomra elég nagy hátránynak hangzik. Érdekelne, hogy azoknak akik laktak ott mennyire volt ez zavaró tényező.


Ami még szimpinek tűnik és még közel is van a GTK campusához az az Ajtósi Dürer Kollégium. Képek alapján is tisztának és rendezettnek néz ki. Az egyetlen dolog, ami kicsit megrémiszt az a folyosón lévő fürdő, de nyilván azt is megszoknám.


Illetve a legnagyobb misztérium számomra az új Zágrábi utcai kollégium, amiről GYIK-en nem is találtam semmilyen véleményt. Képek alapján úgy néz ki mint egy hotel, ide gondolom semmi esélyem se lenne bekerülni, lol. Nem tűnik olyan helynek, mint ahová holmi gólyákat felvesznek, de azért kiváncsi vagyok.


Előre is köszönöm, ha bármelyik koliról a három közül valamilyen tapasztalattal vagy infóval tud valaki szolgálni!



2022. jún. 2. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne én is az ELTE TTK-ra megyek és kolis szeretnk lenni, úgyhogy jól jönne nekem is egy kis segítsèg.
2022. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NFK az egyik legideálisabb a TTK-hoz.
2022. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

NUK-osként tudok válaszolni, hogy a campusra bejárás egy körülbelül fél-háromnegyed óra (ha nincsen dugó). Ha téged ez a mennyiségű napi oda-vissza utazás nem zavar, akkor nincs gond.

Egyébként én nagyon szeretem ezt a kolit, jól felszerelt és igényes, nemrég felújított. Egyedül a bulik hiányoznak, abból nem szerveznek itt annyit, mint más kolikban szoktak, de ezt leszámítva szerintem szép, nyugis kollégium, többször is visszajelentkeztem.

ZUK-ba pedig egy gólyaismerősömet a pótjelentkezés után egy héttel már fel is vették, úgyhogy megéri leadni oda is a jelentkezést, ha neked tetszik.

2022. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!