Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a legkevesebb, amit tudni...

Mi a legkevesebb, amit tudni kell egy szóbeli érettségihez, mit tanuljak meg?

Figyelt kérdés

Arra kapok pontot pl. magyarból, ha egy költő születési idejét, egyetemét elmondom? Vagy mi az, amit mindegyiknél át tudok nézni, és meg lehet belőle a 6 pont?

Töriből van ilyen?

Ha kihúzzuk a tételt, akkor csak egy címet kapunk, vagy le lesz írva hosszabban, hogy miről is kell beszélni?

Köszönöm szépen, ha válaszol valaki, nem tudom hol máshol kérdezhetném meg! Én is mindig válaszolok az ilyen kérdésekre, ha tudom a választ, úgyhogy légyszíves, ha csak egy kérdéshez is tudsz hozzászólni, ne kattints tovább!



2022. jún. 3. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ezeket megkérdezheted a tanárodtól is, ő biztosan pontosan tud válaszolni.
2022. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik tanárommal sem vagyok sajnos olyan kapcsolatban. Meg nem szeretném, ha tudnák, hogy csak a minimumra megyek, és emiatt rosszabb lenne a véleményük rólam, kevesebbet pontoznának.
2022. jún. 3. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszavakat a tételekhez.

Fent van az OM honlapján a vizsgakövetelményeknél.

2022. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!