Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt már olyan, hogy valaki...

Volt már olyan, hogy valaki megbukott a szóbelin úgy, hogy nagyon jò írásbelit írt?

Figyelt kérdés
Elég jó érettségit írtam, és meg is van a pontom az egyetemre, ha nem bukok meg semmiből. Volt màr, hogy így valaki megbukott? Èn mèg nem nagyon tanultam. Mit kéne legjobban àtnézni? Van valami tipp arra, hugy tudás nèlkül összeszedjünk 12%-ot? Magyaron a kirakott könyvben tényleg lesznek adatok a költőről is?

2022. jún. 3. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de ahhoz nagyon nem kell tanulni. Ha tanultál a 4 év alatt becsületesen akkor nem lesz gond.
2022. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%
szerintem max akkor ha egy budos szot nem szolsz. tori eretsegin ott lesz az atlasz, magyaron a szoveggyujtemeny, azokol ha van egy kis eszed sokkal tobbet ossze lehet hozni mint 12%
2022. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!