Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudom aktiválni a...

Miért nem tudom aktiválni a 3. félévemet neptunban?

Figyelt kérdés
A bejelentkezés fül alatt sem írja ki így nem tudok mit aktiválni, illetve a tárgyfelvételnél szeretném listázni a meghirdetett kurzusokat de nem tudom mert nincs lehetőségem kiválasztani a 3. félévet. De nem sokára előzetes tárgyfelvételünk van. Ilyenkor mi a teendő? Vagy csak szimplán várjak még?

2022. jún. 3. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nincs még bejelentkezési időszak, várjál.
2022. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tárgyfelvétel? Vizsgaidőszak sem ért véget.


Nálunk mindig augusztus végén volt a tárgyfelvétel, biztos hogy jó időket nézel?

2022. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, jó időket nézek. Nálunk vizsgaidőszak lejárta előtt van előzetes tárgyfelvétel.
2022. jún. 3. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy picit. Nálunk is mindig lehetett már ilyenkor regisztrálni, de néha voltak fennakadások. Esetleg kérdezd meg a csoporttársaidat, hogy nekik is vannak-e ilyen problémáik, vagy írj a TO-nak.
2022. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!