Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szigorúak emelt...

Mennyire szigorúak emelt érettségi szóbelin a vizsgáztatók? Szakmai emeltet csinálok.

Figyelt kérdés
Igazábol nekem elég a 12% ami a minimum, de félek hogy még az sem lesz meg pedig minden kérdésre tudok válaszolni valamennyire.

2022. jún. 6. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha rossz választ adsz, ostorral ütnek. Szóval csak óvatosan.
2022. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én most emelteztem bioszból, olyan is volt, hogy valamit végképp nem tudtam, a tanár elkezdte és ha befejeztem a szót, megadta a pontot xd. Én azt hallottam, hogy a szakmai emelteken szigorúbbak, de nekem az egyik barátnőm szintén szakmai érettségin (igaz, az írásbeli volt) használhatta a telefonján a netet, senki nem szólt rájuk... A feladatok meg úgy vannak felépítve, hogy ha a minimumot tudod, akkor biztos megvan a kettes. A legtöbb tanár jó fej és arra hajt, hogy minél jobb legyen mindenkinek.
2022. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Megadta a pontot, 2-es? Miről beszélsz?! Fogalmad nincs a pontokról, nem közlik!

A 12%-ot megadják, mert nem akarják póttétellel húzni a saját idejüket.

2022. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Ott volt előtte a papír, amire írta a pontokat és láttam, hogy írta, hogy +1. Gondolom az jót jelent...
2022. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
2-es ez k*rvára nem így működik amúgy. :D Velem is ugyanezt csinálták anno és nagyon rossz %-ot kaptam. Pedig tudtam a tételeim, csak állandóan belekérdeztek, ezért bele is zavarodtam. Azért egyetem előtt ez még kicsit húzós, mert nincs hozzá szokva az ember az ilyen beleszólásokba. Velem azt is elmondatták, amit már egyszer elmondtam helyesen. Nekem is folyamat írtak papírra, amint válaszoltam a kérdésükre. Én is azt hittem, hogy milyen jó lesz, aztán k*rvára pofára estem. :D
2022. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne éld bele, hogy minden +1 egy pontot jelent. Az csak a jegyzete. Pl. ha valakiből harapófogóval kell kiszedni mindent, annak is felírják, hogy tudja, de kevesebbet ér, mintha magától mondta volna el az egészet.
2022. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam szintemelőzni, 5 éve érettségiztem. Kedvesek, de szigorúak voltak a vizsgáztatók, minden részletre rákérdeztek.
2022. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Teljes mértékben a tanár személyiségén múlik. Én magángimiben tanítottam, és ott mindenkinek a lehető legjobb pontot adtuk mindig mindenből. Ott az volt az alapelv, hogyha annyira ostoba, hogy nem tudja megtanulni, akkor inkább nem engedtük érettségizni, ne ott égessen már bennünket.

De hallottam olyan kollégát másik iskolából, aki azt mondta, ha a gyerek érettségin megbukik, ahhoz neki semmi köze, miért nem tanult. Szerintem meg azért ez a felkészítő tanárt is minősíti.

Amikor én érettségiztem, volt olyan, hogy utálta a tanár a diákot, és meg is buktatta érettségin. Nem is értettem, akkor miért nem inkább év végén buktatta meg?

2022. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

"az egyik barátnőm szintén szakmai érettségin (igaz, az írásbeli volt) használhatta a telefonján a netet, senki nem szólt rájuk..."

Aha, valószínűleg... :DDD

2022. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-es: az érettségin úgy kezdik, hogy beszedik a telefonokat. Egész biztos, hogy kamu. Még ha elnézőek is a tanárok, egy ilyet nem kockáztatnak meg, mert ha észreveszi az elnök felfüggeszti az egész vizsgát.
2022. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!