Év végi eredmény?

Figyelt kérdés

A jegyeim:

Matek:1

Fizika:2

Informatika:3

Kémia, biosz, nyelvtan, irodalom, tesi angol 4-es mind

Német, történelem, ének, rajz, földrajz 5-ös. Minden tantárgyból ha tanulok megvagyok 4-5 között. Viszont a matekot, fizikát még magántanárral sem értem, mik ennek az okai.



2022. jún. 7. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, ilyen beállítottságú vagy. Bár azért nem ártana, ha nem kéne évet ismételned, és az érettségin se ártana majd legalább egy kettessel átmenni matekból.
2022. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megyek pótvizsgára, addig meg egy online óra keretében matektanárhoz is járok.
2022. jún. 7. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Már nem tudom hányszor átolvastam minden egyes fizika leckét a tankönyvben, olvastam online is (sulinet és barátai) hátha ott "máshogy magyarázzák", néztem róla videókat, és egyszerűen nem értem. Mindenkitől azt kapom hogy csak rohadt lusta vagyok és nem tanulok, mert x gyerek bezzeg érti. Szerintem valami agyi bajom lehet, csak senki nem hiszi el. Már úgy vagyok vele, hogy valakinek a gyárban is kell dolgoznia.. ha az nem jön be, marad a kukás.. Valahogy majd csak lesz.
2022. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
100%
Diszlexia gyűjtőnéven a sok disz-ség közül valamelyik? Szakember tudja megmondani, hogy az, vagy csak egyszerűen ilyen vagy, nem érdekel vagy a tanáraid nem elég jók. Szóval a 3 közül 1 vagy több, de az biztos.
2022. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!