Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem tudtam leérettségizni...

Ha nem tudtam leérettségizni sérülés miatt (kórházban is voltam), ugyanabban az intézményben pótolhatom az érettségimet akár ősszel vagy jövőre, ahol végeztem vagy más iskolában kell érettségiznem?

Figyelt kérdés

Meg sem jelentem az írásbeli vizsgákon az említett fel nem róható ok miatt.

Van erre valami szabály,esetleg hogy a legközelebbi gimiben kell majd msgírnom vagy központilag osztanak majd be?



2022. jún. 7. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol érettségizhetsz tavasszal, ahol elfogadják a jelentkezésedet, a volt iskoládban ez jó eséllyel így lesz. Őszi érettségi csak a kijelölt iskolákban van. Ha sehol nem fogadják be a jelentkezésedet, akkor a kormányhivatalnál kell, és valahova beosztanak.
2022. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Emeltre eleve egy kijelölt iskola jöhet szóba.
2022. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!