Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam, de a neptunba...

Megbuktam, de a neptunba kettest írtak be, lehet ebből még próblémám?

Figyelt kérdés

Voltam megtekintésen, és én úgy emlékszem, hogy megbuktam, viszont a Neptunban kettest írtak be. Nem vagyok magamban biztos, nem is szeretném zavarni a tanszéket.


Gondolom a dolgozatokat megsemmisítik, így csak elektronikusan marad meg az eredménye. Így vegyem úgy, hogy nem is buktam meg?


2022. jún. 9. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Vedd úgy, örülj neki hogy megvan :D
2022. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha be van írva a kettes, akkor az fog számítani, és aszerint nem buktál meg. De amúgy nálam már volt olyan, hogy tévesen más jegyet írtak be, de át is javították később. Mindenesetre ha bent marad az a 2-es, akkor igen, nem buktál meg, kétlem, hogy ebből lenne problémád, nem hiszem, hogy ez utólag bárkit is érdekel.
2022. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben nagyon örülnék és mélyen hallgatnék :D Nálunk amúgy már volt olyan, hogy észrevették, és átjavították maguktól.
2022. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kólauborkával ***** válasza:
87%
Én sem innék előre….valószínűleg átjavítják, de addig se ugrálnék, hátha így marad.
2022. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Vedd úgy, hogy nem buktál meg. Nézz rá azért holnap is, nálunk utólag ellenőrizték a dolgozatokat mindig, volt olyan tanszék, ahol a vezető az összes ponthatárost mindig bekérte, hátha talál 1-2 potyapontot a jobb jegyért, vagy esetleg a javító volt túl elnéző, hogy átmenjen a vizsgázó (mindkettőre volt példa).
2022. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk volt hasonló eset, a lány szólt az oktatónak, aki azt mondta, hogy becsületes volt, és benthagyta a jegyet. De nyílván egy oktatói habitus is kell ehhez. Egyébként hallgatnék, ha genyó hátha nem veszi észre.
2022. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Én megkérdezném a tanárt. :)
2022. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Örülj neki és fogd be a szád :D

Amúgy lehet megkönyörült rajtad és direkt adta a kettest.

2022. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A dolgozatokat nem semmisítik meg, x évig meg kell örizniük.
2022. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, de a kutya sem veszi elő őket ellenőrizni, ha a vizsga után eltették, és már nincs több betekintés. Nálunk egyébként úgy emlékszem van az egyetemi szabályzatban olyan, hogy egy jegyet meddig lehet módosítani, azt hiszem, hogy nálunk kb. 1 hét, de ha valakinek téves jegyet írtak be, általában aznap vagy 1-2 napon belül átjavították. Nem mondom, hogy nem rizikós, mert ha a vizsgaidőszak végén találják ki mégis, akkor kellemetlen, ha már nem tudsz újra elmenni és felkészülni. De ha bárki felelősségre vonna, mondd azt, hogy nem nézted a neptunt. Egy barátnőm ötös kapott, de négyest írtak be neki, és ez úgy derült ki, hogy meg sem nézte soha a kapott jegyeit, végül a vizsgaidőszak végi reklamációs határidő vége előtt 1 órával sikerült még írnia :D
2022. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!