Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Németh László gimi vagy Ady...

Németh László gimi vagy Ady Endre? (Bp 13. Ker)

Figyelt kérdés

Vélemények mind oktatás, tanárok és közösségről? 10.be mennék át és nem tudom melyikbe lenne jobb és hiába olvasok mind a kettőről a kérdések se maik és ugyanúgy kapok hidegzuhanyt mind a két sulirol :///


(Főleg a nyelv tanulás érdekelne esetleg infó)



2022. jún. 12. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Németh László egy nyolcévfolyamos gimi ami szerintem egy suli. Nem tudom, hogy vesznek e át diákokat 10. osztályba, szerintem kicsi erre az esély.

Az Ady gyengébb suli. De oda se akárkit vesznek át, mert van elég diákjuk.


Mindkét suliban jó a nyelvoktatás. Alig van 12-as aki végzősként érettségizik nyelvből, mert szinte mindenki megcsinálja az előrehozott érettségit idegen nyelvből.

2022. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ne ertsetek félre nem buktam ki vagy ilyesmi (egy 4es van bizimben az is fizikából)

Költozes miatt érdekelne

2022. jún. 13. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a Berzsenyire nem gondoltál esetleg? Erős, népszerű, 13. kerületben lévő gimi, a közösségéről is jó véleményeket hallottam.
2022. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, annak még nem néztem utánna
2022. jún. 13. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy előbb érdeklődd meg hogy van e hely náluk!
2022. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hasrautes szerűen ment ez a "menjek valamelyik suliba" hanem szülő tanít ott, de végül az Ady lett választva és át is vettek
2022. jún. 18. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!