Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp-i Ady Endre Gimnázium szóbeli?

Bp-i Ady Endre Gimnázium szóbeli?

Figyelt kérdés
A honlapon 2 tételsort is találtam, az egyik, ahol nyelvtanból+irodalomból is van, főleg költők élete, a másik pedig néhány irodalmi mű elemzése. most akkor melyik lesz? És milyen ott a szóbeli? Előre is Köszi!

2021. febr. 26. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
En tavaly elott voltam ott szobelin, általános tagozatra mentem es nem voltak valami kedvesek. En is ezt tapasztaltam de tobb baratomnak is ilyen volt a tapasztalata. Bemesz, tetelt huzol, arrol 10-15percet beszelsz (minnel tobbet meszeli magadtol, sehol nem szeretik ha ugy kell kihuzni beloled) par dolgot kerdezhetnek rolad is. Nekem sajnos felfokepp a szobeli miatt ment el a kedvem a sulitol. Amugy legalabb megertoen pontoznwk, egy max pontot kaptam
2021. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2021. febr. 27. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Fent van már a rangsor?
2021. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Igen, ma (2021.03.17.) feltették a honlapra.
2021. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen
2021. márc. 19. 09:32
 6/10 anonim ***** válasza:
A húgom bekerülhet a biológia tagozatra ha az ideiglenes rangsorban 18. és 15 embert vesznek fel?
2021. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
persze, én ugyan nem jelentkezem erre a tagozatra, de ha 18. úgy van esélye, főleg ilyen közepes sulinál, a tanárom mondta
2021. márc. 19. 09:42
 8/10 anonim válasza:
Nagyon kocsogok a szobelizteto tanarok semmikepp se menjetek az adyba, eletem legrosszabb 4eve volt
2021. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most adys vagyok és imádom. A szóbelin szuper jófejek voltak. És a tanárok is nagyon jók most
2021. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom, hogy segít-e még bárkinek a válaszom, de azért leírom. Én most voltam szóbelizni ezen a héten a 4 évfolyamos általános osztályba, és a tanárok hihetetlenül jófejek voltak! Behívtak, húznom kellett egy tételt, amiről beszélnem kellett pár percig, majd olyan jellegű kérdéseket tettek fel, amelyekkel jobban megismerhettek engem. Minden gördülékeny volt és nagyon jól éreztem magam. Összvissz 10-15 perc volt az egész.
2022. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!