Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolc képalkotó diagnosztiká...

Miskolc képalkotó diagnosztikára megéri menni? Utánna milyen mester képzést választhatnék?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Jelentkezem képalkotó diagnosztikára mivel azon belül labor asszisztensnek lehet szakosodni és engem a labor nagyon nagyon érdekel.

Esetleg tudna mesélni valaki,így 2022-ben mennyire éri meg ezt tanulni és magáról a szakról? Milyen lehetőségem van alap képzés után?

Nagyon nagy segítség lenne.

Köszönöm szépen előrre is a válaszokat!



2022. jún. 12. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt Miskolcon pár éve még nem lehetett labor asszisztensnek szakosodni. Csak képalkotó analitikusnak.

Nem tudom azóta ez változott e.

Azért tudom mert a lányom is oda járt.

Mesterképzésre pedig az egészségügyi tanárira járt.

2022. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire éri meg, de egy félévet kipróbáltam pont a Miskolci Egyetemen.

Ha lehet, inkább máshol kezdj bele. Nagyon rosszul szervezett szak, a legtöbb oktató direkt szivat. Nem jönnek be órát adni, mert elfelejtették/dolguk van/akármi.. majd elküldik a pdft (persze vizsga előtt 1 nappal). Maga az eü kar épülete elég putri. Vannak olyan termek ahol az a régi zöld iskolapad van ( [link]

Nagyon lepra hely. A főépület, ahol pl a jogász képzés megy egy teljesen más világ.

Ügyintézés 0, egy papírt megmozdítani hónapokba telik nekik. Nyomorék banda.

2022. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lesz velünk 20 év múlva, ha ct-re kell menni? Vagyis kellene?
2022. jún. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, az a baj hogy már felvin jelentkeztem és nem lehet átírni. Tudom hamarabb kellett volna de eddig jókat hallottam.
2022. jún. 13. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet én végeztem ott túl régen, de azért szerintem közel sem ennyire vészes a helyzet mint a 2-es leírja. Bár lehet, hogy az ő tapasztalatai frisebbek mint az enyémek és tényleg lecsúszott a szak, vagy a COVID megkavarta a dolgokat, nem tudom.


Mindenesetre az épület nem putri egyáltalán, régen nem a campuson voltunk, hanem egy régi általános iskola épületében, de onnan már akkor kiköltöztünk, amikor én odajártam (2011 körül). Hacsak azóta vissza nem költöztünk, akkor az egy felújított épület benn a campuson, nem luxus, de teljesen szép épület , így néz ki kb:


[link]


A tanárok jó része, amikor én odajártam a legtöbbje normális volt, nem mondom, hogy mind kiváló volt, de az átlagnál szerintem nem volt rosszabb. Az elmúlt majd 10 évben persze ez változhatott, gondolom sokat cserélődtek azóta. Ügyintézők anno szintén normálisak voltak, de persze ez is változhatott.


Viszont labor asszisztensnek tényleg nem lehet szakosodni képalkotóról itt, felsőfokú szakképzésben van laboros szakirány asszem. De ha nagyon akarsz, egyébként tudsz laboros dolgokkal foglalkozni, volt osztálytársam aki tőlünk utána laborban kezdett el dolgozni (megcsinálta asszem előtte Debrecenben a mol.bio. mesterképzést és utána). Szóval, ha nagyon akarsz tudsz ilyennel foglakozni, csak nem Miskolc erre az ideális hely.

2022. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Az a baj, hogy nincs lehetőségem lejárni Debrecenbe szóval a szarból igyekszem várat építeni...

2022. jún. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!