Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váci gimik/kozepsulik rangsora?

Váci gimik/kozepsulik rangsora?

Figyelt kérdés

1. Boronkay

2. Madách

3. Közgaz

4. Piar

5. Selye

6. Király


Kb így lehetnek? Nem ismerem egyiket se személyesen, valaki megkert hogy kérdezzem meg oktatas szempontjából hogyan lehetne a sorrend



2022. jún. 13. 22:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Kerit kihagytam.

Az valahol a piarista után lehetne nem?

2022. jún. 13. 22:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi alapján rangsorolod?

Érettségi eredmények? Ott mi alapján? Emelt, közép é. eredmények?


A boronkay reálos inkább, a Madách humán gimn. a közgáz szakközép.


Vagy évvégi bizi eredmények?


Nehéz ezt megmondani, de neten találn találni rangosrokat.


Kb. jó lehet a lista, amit leírtál, de van még egy középiskola, ami kimaradt, a mezőgazdasági.

2022. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg tudod nézni a rangsorolóban

[link]

Ha az egyedi keresés után beírod: Vác -> kilistázza az összes Vácon lévő középiskolát, és hát azokat is, amelyeknek a nevében szerepel a Váci... Értelemszerűen szűrni kell a találatokat. Ennek a keresésnek az az előnye, hogy láthatod a sulik országos rangsorban lévő helyét az első oszlopban.


A másik listázási mód, hogy az irányítószámhoz beírod: 2600-2600 Ebben az esetben csak a Vácon lévő sulikat rangsorolja 1-9 között.


Alapértelmezetten 2018-2021 közötti rangsor van beállítva, de ezt is tudod módosítani pl. a 2020-2021 közötti rangsort is megnézheted.

2022. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"valaki megkert hogy kérdezzem meg oktatas szempontjából hogyan lehetne a sorrend"

Arra kért meg, hogy a gyk-n kérdezd meg? :)

2022. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat, mivel nincsenek ismerőseim akik oda járnak így igen😅
2022. jún. 20. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért nem kérdezi meg ő maga?
2022. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na azt nem tudom, de nekem nem fáradtság, elkuldtem neki ezeket amiket irtak/irtatok/
2022. jún. 20. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!