Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a magyar oktatási...

Szerintetek a magyar oktatási rendszer fog valaha változni a jobb irányba?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Büszke vagyok rád.
2022. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2022. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A hatos választ az agyhalott-söpredék szépen leszavazta.

Fáj az igazság? :)

2022. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért szavazták le, úgy látszik ez a reakció, ha valaki nem akarja elfogadni az igazságot, pedig attól még igaz, hogy nem tetszik sokaknak. A politikai elitnek ez az érdeke, hogy analfabéta nyomorultakból álljon a társadalom, neki ez tökéletes, semmit nem akar érdemben változtatni. Analfabétákból választást lehet nyerni.
2022. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mivel a Fidesz szarik a tanárokra , ezért nem fog javulni a helyzet, egy idő után az állami iskolák csupán gyerekmegőrzők lesznek, aki meg taníttatni akarja a gyereket az magánba íratja ,ergo akinek lesz pénze annak lesz oktatás.
2022. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. Pontosan! Ma már az egyházi és magániskolák aránya 25 %, ez biztos, hogy nőni fog. Meg persze a magánórákat igénybe vevők száma is.
2022. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!