Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy néz ki a közép szintű,...

Hogy néz ki a közép szintű, szóbeli informatika érettségi?

Figyelt kérdés
2022. jún. 14. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bemégy, húzol két tételt, kidolgozod, aztán lefelelsz.


Pl én a perifériákat meg a könyvtárhasználatot kaptam anno vagy mi a franc az.


Vicc volt az egész, legkönnyebb érettségi tárgy.

2022. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy be mész, húzol egy tételt, majd lesz rá fél órád ki dolgozni, majd 15 perced lesz rá, hogy felelj belőle, valahol kérdéseket tesznek fel, valahol pedig eleve a tétel alatt vannak szempontok, miből kell össze állítanod a feleletet, de egyébként a tételek alatt általában ha ki osztják, ott van a kérdés, amikből össze kell álljon az egész. Például ha mondjuk a bemeneti perifériákat húzod, ott van alatta hogy mi a periféria; milyen bemeneti input eszközöket ismersz? Ismertesd...stb. Ezekre vagy rá kérdeznek, vagy nem kell, mert mondod magadtól. A végén a lapot amire jegyzetelsz, oda kell adnod.

Valahol pedig azt hallottam, hogy ha nem annyira tudsz a húzott tételedből valamit, húzatnak veled pót tételt. Viszont ugye előttem pedig azt írta valaki, hogy 2 tételt húzott eleve.

2022. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam ősszel úgy nézett ki, hogy bementem, megmutattam a iratokat, aláírtam, hogy ott vagyok,

tételt húztam felírták a tételhúzás idejét, felírták a számát, a lapon rajta volt a témakör és a tétel címe+pár kulcsszó, gyakorlati feladat ahhoz a tételhez nem volt, volt félórám kidolgozni fejből, segédeszköz nélkül, aztán kihívtak felelni 40 perc múlva(csúszás volt, a 30 percnek kell meglennie minimum, több lehet, kevesebb nem), felírták a felelet megkezdésének időpontját, elmondtam amit tudtam, kérdeztek, válaszoltam, felírták a felelet befejezésének időpontját, oszt mehettem is. Ennyi.

2022. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!