Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz az informatika...

Mennyire nehéz az informatika középszintű szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Javítót fogok írni infóból, és 75%-ot kell elérnem, hogy meglegyen a szükséges pontszámom egyetemre. Sokat készülök az írásbelire. Egyedül az Access az, ami nem megy, így maximum 14 pontot veszíthetek a többivel, ami elég necces. Szóbelire viszont még abszolút nem kezdtem el készülni. Mivel infón sose tanultunk elméletet, illetve 2020-ban mikor érettségiztem, nem volt szóbeli, fogalmam sincs, hogy egyáltalán milyen témák vannak. Lényeg a lényeg, azt szeretném kérdezni, hogy mennyire nehéz megtanulni a tételeket? Olyat is olvastam, hogy egyes tételeknél számítógépes gyakorlati feladatok is vannak. Szerintetek elég ha írásbeli után kezdek rá inztenzíven tanulni? Leglább 25-öt el kellene érnem a 30-ból.

2022. márc. 21. 19:50
 1/2 anonim válasza:
Nekem gyakorlat volt számítógépen 58% ékot értem el azaz 3 ast kaptam nem volt nehéz.
2022. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"milyen témák vannak

oktatas.hu


"mennyire nehéz megtanulni a tételeket?"

Van, akinek egyszerű, másnak meg nagyon nehéz.


"elég ha írásbeli után kezdek rá inztenzíven tanulni? Leglább 25-öt el kellene érnem a 30-ból."

Minél hamarabb kezded, annál jobb.

2022. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!