Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem informatikai...

Debreceni Egyetem informatikai kar vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz/teljesíthető? Gazdaságinformatika érdekelne

2022. jún. 14. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Engem is érdekelne:D!!!
2022. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Könnyen teljesíthető. Nem nehéz.
2022. jún. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Gazdinfó egész könnyű. Mérnök egy picit nehezebb. Proginfó pokol, de szintén teljesíthető, csak nagyon oda kell tenni magad.

Campus jó helyen van mind tömegközlekedés, mind elhelyezkedés szempontjából, a Pixi és a Valhalla pár perc séta (sokat fogod őket látogatni egy-egy nehezebb tárgy vagy vizsga után :D). Lovarda közvetlen a szomszédban, szoktak jó rendezvények lenni. Szép parkosított, zöld környezet.

Gazdinfó tanárokról nyilatkozni nem tudok, eddigi IK-s tanár tapasztalataim alapján többnyire normálisak lesznek, de bele fogsz futni 2-3 kellemetlenebbe is, főleg az idősebb korosztályból (tisztelet a kivételnek)

2022. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Helosziaszia ***** válasza:
100%
Csinalunk egy csoportot DE-IK szakosoknak?
2022. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen :D.

Gazdinfó itt!

2022. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
csinálhatunk! :DD
2022. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van hely egy sokat csúszott pti veteránnak is? :D
2022. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Huh, utolsó tudsz mesélni, hogy hogyan csúsztál pti -n?
2022. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleve egy gyengébb szakközépből kerültem be, így a matekos tárgyaim részben emiatt(tipikus csapdája annak, amikor középiskolában azt mondják ezt nem kell most tudnotok, egyetemen majd tanuljátok, az egyetemen meg azt, hogy ezt már középsuliban tanulnotok kellett :D). Plusz sose volt túlzottan matekos agyam, vagy úgy alapvetően affinitásom a matekhoz és sajnos nem is tettem túl sokat azért, hogy ezen változtassak.

A progos tárgyaimmal nem volt bajom, bevprogtól-prog2-ig, azok egész könnyűek voltak (bevprog alap c++, prog1-2 java de az sem olyan lehetetlen nehézségű szinten). Szoftverfejlesztés tett be egy kicsit(java), mivel ott a gyakorlat mellett az elmélet nagyon keményen van számon kérve (ezt úgy értsd, hogy a 200 oldalas diának -ami mondjuk tele van tűzdelve ábrákkal meg táblázatokkal- a random valahanyadik oldalának az egyik apróbetűs megjegyzése, amire azt gondolnád, hogy ez fölösleges dolog, is lehet zh kérdés) és a magolás sem tartozott az erősségeim közé soha :) Logika volt még ami első félévben sokunknak gondot okozott a magas elvárások miatt, de ez azóta változott, sokkal könnyebb. Másodjára gond nélkül meglett. Mestint (logikára épül) elsőre.

Illetve sajnos magánéleti okok miatt 2 passzív félév is becsúszott. Meg hát sajnos (bár a szerzett élmények miatt annyira nem sajnos) a kocsmákat is többet látogattam mint kellett volna :D

De idén már nekifeszülök rendesen :)

2022. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg valamelyikőtök pti-re adná a fejét, lehet diszkrét matekon találkozunk :D
2022. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!