Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetem informatikai...

Debreceni egyetem informatikai kar képzéséről vélemények? DE-IK mérnökinformatikus képzés érdekelne leginkább Illetve NJE-GAMF -ról vélemények? Mérnökinformatikus Bsc-t hol érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Sokan szidják, meg elvileg nagyon szivatós DE-IK.

Idén oda szeretnék jelentkezni, de ezek a vélemények kicsit elbizonytlanítanak. Mennyire teljesíthető? Jobban megérné más egyetemre jelentkezni inkább, ahol talán könnyebb elvégezni? Pl Neumann János Egyetem GAMF ? Esetleg Óbudai?



2019. jan. 25. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
A DE-IK mérnökinfót legtöbben a prog1 és a prog2 miatt hagyják abba ahogy hallottam (ugyanezen a karon vagyok, csak PTI szakon), ugyanis a tanár nagyon durván buktatja az embereket. Nekem egy választható tárgy keretén belül volt hozzá "szerencsém", és a 2. zh-ra nagyon sokan kaptak rejtélyes módon 0 pontot, pedig normálisan megírták. Az egyik gyakorlat alatt viccelődött, hogy szóljunk ha jutottunk valamire, megnézi és megpróbálja kiakasztani a kódjainkat. Elvileg vizsgán is ezt csinálja. Ettől függetlenül pedig jól tanít, de alig szokott átengedni néhány embert.
2019. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Kegyetlen sz*r a DEIK, aki teheti az kerülje a helyet
2021. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!