Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a procedurája egy gimnázium...

Mi a procedurája egy gimnáziumi átiratkozásnak? Esetleg, ha átíratkoztál már pozitív, vagy negatív jellegű tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam túl jól a mostani gimnáziumomban, és ha lehetséges szeretnék félévkor átmenni egy másik gimnáziumba. Van esetleg valamilyen tapasztalatotok, véleményetek ezzel kapcsolatban?
2010. szept. 19. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Hányadikos vagy?Ha már utolsó éved ez,akkor nem érdemes szerintem,miért nem érzed jól magad?Amúgy én is ebben a helyzeben vagyok,nincs egy velem hasonló érdeklődésű ember a suliban,azért akartam átmenni,de sok értelme nem lett volna.
2010. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
9.-es vagyok, most kezdtem még csak a gimnáziumot, és sem a tanárok, sem az osztálytársak nem jönnek be annyira, nem annyira jó az osztályközösség... Ilyen szempontból sztem érdemes átmenni máshova, mert azért három és fél évet nem akarok úgy folytatni, hogy kb. semmi kedvem sincs suliba menni! :-S Csak nem tudom, hogy pontosan hogyan is zajlik az átiratkozás!
2010. szept. 20. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Írsz kérvényt az igazgatóságnak,hogy ki akarsz jelenkezni.3 és fél év hosszű idő,én is így voltam,és rémálom volt
2010. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!