Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy néz ki a Neumann János...

Hogy néz ki a Neumann János Egyetem Mérnökinformatika szakán a levelező tagozat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Idén szeretnék menni egyetemre és első helyre a Neumann János egyetem (Kecskemét) mérnökinformatika szakát jelöltem meg.


Az lenne a kérdésem, hogy ha felvesznek, hogy néz ki náluk a levelező munkarend?


Hetente kell bejárni hétvégente, vagy kéthetente?

Hány napról van szó?

Hogy oszlanak el az órák?


Bárminemű információnak örülnék. Megnéztem több helyen és ha jól értelmeztem, ez nem egységes, minden egyetemen máshogy néz ki.



2022. jún. 18. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegeden havi 3 hétvége, péntek szombat reggeltől estig
2022. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én jártam oda üzemmérnök-informatikus szakra egy félévre, csak aztán abbahagytam mert rájöttem hogy egyáltalán nem érdekel a programozás.

Heti 1x kellett bemenni szombatonként.

2022. júl. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!